دستگاه پرکن مایعات تری بلوک - گروه صنعتی آرت پک

دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن تری بلوک یکی از دستگاه های پرکاربرد تولیدی گروه صنعتی آرت پک می باشد که بیشتر در خطوط تولید مایعات و نوشیدنی های بدون گاز جهت بطری های پت قابل استفاده می باشد.

این دستگاه شامل سه بخش: بلوک بطری شوی، بلوک پرکن و بلوک درب گذار و دربند اتوماتیک می باشد، مهمترین عامل در عملکرد این دستگاه سرعت پر کردن می باشد و معمولا بر اساس تعداد نازل های بلوک پرکن پیش بینی می شود،
سرعت این دستگاه در حالت عادی با 12 نازل پرکن و 6 هد دربند حداکثر 3000 بطری در ساعت می باشد، که این سرعت بسته به حجم بطری و ظرفیت تولید از طریق پنل دستگاه به راحتی قابل تنظیم است.

به منظور عملکرد و جابجایی و راه اندازی راحتتر بلوک شستشوی بطری به صورت مستقل و بلوک پرکن و بلوک دربند دستگاه در یک دستگاه مستقل مونتاژ و ساخته شده است، و مخزن درب بطری و کانوایر انتقال درب به صورت مستقل کنار دستگاه قرار می گیرد.

ویژگی های دستگاه پرکن تری بلوک:

  • دستگاه پرکن تری بلوک مجهز به ایرکانوایر می باشد که این امر امکان اتصال به دستگاه بادکن و ردیف کن بطری را امکان پذیر می نماید.
  • عملیات شستشوی بطری ها در این دستگاه توسط 3 نازل مجزا انجام می شود، و هر نازل مجهز به سنسور جداگانه می باشد که در صورت نبود بطری در ایر کانوایر شیر نازل آب پاش باز نخواهد شد.
  • جهت بهبود عملکرد دستگاه جهت جلوگیری از اتلاف محصول و سرعت بخشیدن به عملیات پرکردن، نازلهای بلوک پرکن مجهز به شیر خودکار و لوله بازگشت جهت تخلیه هوا و برگشت محصول اضافه به مخزن می باشد.
  • همچنین به منظور صرفه جویی بیشتر محلول استفاده شده جهت شستشوی داخل بطری جمع آوری می شود و از لوله فاظلاب دستگاه خارج می شود که بعد از فیلتر مجدد قابل استفاده خواهد بود.

فیلم دستگاه


نمونه محصول

دستگاه پرکن مایعات
0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x