جدیدترین آگهی ها

مشاهده سایر آگهی ها

آخرین مطالب

چگونه میلیاردر شویم؟

افراد بسیار زیادی در صدد این هستند که به یک فرد میلیاردر تبدیل شوند و می‌توان گفت در واقع در آرزوی آن هستند اما تا چه حد برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنند؟ آیا افراد ثروتمند با افراد عادی فرقی دارند؟ در این مقاله به بررسی این موضوع و معرفی ۷ روش برای میلیاردر شدن می‌پردازیم.

«چگونه میلیاردر شویم و روش میلیاردر شدن» دغدغه بسیاری از افراد جهان است. مردم شبانه روز تلاش می‌کنند تا بتوانند زندگی بهتری را برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند ولی چند درصد از این افراد به هدف خود می‌رسند؟ اگر کمی فکر کنید می‌بینید که مشکل از میزان تلاش و وفاداری آن‌ها به کارشان نیست، بلکه مشکل از اطلاعات و دانش آن‌ها است. کسی که می‌خواهد میلیاردر شود، باید روش میلیاردر شدن را یاد گرفته باشد. در صورتی که شما نیز به آینده‌ای فوق‌العاده فکر می‌کنید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

میلیاردر به چه کسی گفته می‌شود؟

بخواهیم خیلی شفاف بیان کنیم، اگر ‌ثروت خالص فردی در ایران بیش از یک میلیارد تومان باشد، به این فرد میلیاردر گفته می‌شود. در خارج از ایران، میلیاردر به کسی می‌گوییم که …

ادامه مطلب
  • 0

۱۰ غول صنایع غذایی جهان

دنیای اقتصاد : فرآورده‌های غذایی و نوشیدنی‌ها یکی از عظیم‌ترین صنایع کنونی جهان به‌شمار می‌آیند. طی سالیان اخیر این صنعت با توفان‌هایی در مسیر خود مواجه شده است که می‌توان به رشد کند در بازارهای نوظهور، افت قیمت‌ها و تغییر در سلیقه مشتریان به سمت محصولات سالم‌تر اشاره کرد. با این حال این صنعت به رشد خود در سطح جهان ادامه داده است و اکنون برخی از بزرگ‌ترین‌ کسب‌و‌کارهای جهانی در این بخش فعالیت می‌کنند.به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل روزنامه «دنیای اقتصاد»، وب‌سایت «دیلی ریکوردز» در گزارشی به بررسی ۱۰ شرکت برتر تولید فرآورده‌های غذایی و نوشیدنی‌ها پرداخته است که در ادامه مورد بررسی قرار می‌گیرند:

نستله

شرکت غذایی «نستله» در واقع یک غول جهانی در صنعت غذا و نوشیدنی است که درآمد آن بالغ بر ۹/ ۷۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ بوده است. از زمان آغاز فعالیت این شرکت سوئیسی در ۱۵۰ سال پیش اکنون این شرکت چند‌ملیتی در بازار ۱۸۹ کشور حضور دارد و ۳۳۵ هزار پرسنل برای آن کار می‌کنند. این شرکت با در اختیار داشتن دو هزار برند زیرمجموعه نظیر غذای کودک، آب‌ معدنی، غلات صبحانه، شکل…

ادامه مطلب
  • 0

کلمات کلیدی در صنایع ایران

یکی از بهترین منابع برای تولید بهتر پیدا کردن علایق مخاطبین است که بهترین روش پیگیری کلمات کلیدی جستجو شده از طریق موتور های جستجو بویژه گوگل می باشد، زیرا گوگل مفید ترین و بهترین نتایج را برای جست و جوی یافتن کلمه کلیدی مناسب به افراد ارائه می دهد. یافتن بهترین کلمات کلیدی جزو اصول اولیه سئو و تولید محتوا محسوب می شود، زیرا کلمات کلیدی همان کلمات پر تکرار در پرسش ها و جست و جو های افراد در گوگل می باشد.

در لیست ذیل برخی از پرتکرارترین کلمات کلیدی مرتبط با صنعت و محصولات و فرآوره های آن را که توسط گروه صنعتی آرت پک گردآوری شده را می توانید مشاهده نمایید!

ادامه مطلب
  • 0

دپارتمان های موضوعی