دستگاه پرکن مایعات منو بلوک - گروه صنعتی آرت پک

دستگاه پرکن مایعات منو بلوک

دستگاه پرکن مایع رقیق و غلیظ

دستگاه پرکن مایعات رقیق و غلیظ منو بلوک یکی از پرکاربردترین دستگاه های نیمه اتوماتیک تولیدی گروه صنعتی آرت پک می باشد که بیشتر در خطوط تولید مایعات و نوشیدنی های بدون گاز جهت بطری های پت قابل استفاده می باشد.

دستگاه پرکن مایعات منو بلوک رقیق و غلیظ جهت پرکردن و درب گذاری و دربند اتوماتیک می باشد، مهمترین عامل در عملکرد این دستگاه سرعت پر کردن می باشد و معمولا بر اساس تعداد نازل های پرکن محاسبه می شود،

سرعت این دستگاه در حالت عادی با 12 نازل پرکن و 6 هد دربند حداکثر 2000 بطری در ساعت می باشد، که این سرعت بسته به حجم بطری و ظرفیت تولید از طریق پنل دستگاه قابل تنظیم است.

مکانیزم پرشدن در دستگاه پرکن مایعات

به طور کلی سه مکانیزم پرکن پمپی، پرکن ثقلی و پرکن سیلندر پیستونی برای تزریق مایعات با هر نوع گرانروی ای وجود دارد.

هریک از این روش ها ممکن است برای مایعی مناسب و برای مایعی دیگر کارا نباشد. از این رو انتخاب درست مکانیزم تزریق اهمیت به سزایی دارد.

ویژگی های دستگاه پرکن منو بلوک

  • دستگاه پرکن منو بلوک امکان تجهیز به ایرکانوایر را دارا می باشد که این امر امکان اتصال به دستگاه بادکن و ردیف کن بطری را امکان پذیر می نماید.
  • جهت بهبود عملکرد دستگاه جهت جلوگیری از اتلاف محصول و سرعت بخشیدن به عملیات پرکردن، نازل های بلوک پرکن مجهز به شیر خودکار و لوله بازگشت جهت تخلیه هوا و برگشت محصول اضافه به مخزن می باشد.
  • از این دستگاه می توان جهت پر کردن انواع محلول های نوشیدنی، دارویی و شیمیایی استفاده نمود

مایعات رقیق رفتاری شبیه به آب دارند مانند انواع شربت ها، نوشیدنی های میوه ای و نوشابه، عرقیات شامل مایعات رقیق هستند. و سایر مایعاتی که مانند عسل دارای ویسکوزیته یا گرانروی زیادی هستند شامل طیف مایعات غلیظ هستند.

فیلم دستگاه

نمونه محصول

نمونه محصول دستگاه پرکن مایع رقیق و غلیظ
0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x