نمونه محصول دستگاه پرکن مایعات تری بلوک - گروه صنعتی آرت پک

خط تولید آب معدنی و آشامیدنی

خط تولید آبمعدنی و آشامیدنی

گروه صنعتی و بازرگانی آرت پک یکی از مجموعه های فعال سازنده و وارد کننده ماشین آلات مورد نیاز خط تولید آب معدنی و آشامیدنی می باشد که تا کنون مفتخر به راه اندازی و تجهیز چندین خط تولید در داخل و خارج از کشور شده است.

این مجموعه توانایی راه اندازی انواع خطوط تولید آب معدنی و آشامیدنی از مرحله تحصیل، تصفیه آب و ساخت بطری پت تا بسته بندی نهایی بطری بصورت نیمه اتوماتیک و یا کاملا اتوماتیک را دارا می باشد.

همچنین امکان تامین دستگاهای خارجی مرتبط مورد نظر تمام اتوماتیک و جدیدترین دستگاهای به روز دنیا با ظرفیت های گوناگون جهت بطری های کوچک نیم لیتری، بطری های بزرگ 1.5 لیتری و گالن های 10 لیتری میسر می باشد.


ماشین آلات خط تولید آب معدنی و آشامیدنی عبارتند از:

 • دستگاه های تصفیه آب
  سیستم های فیلتراسیون متفاوتی جهت حذف املاح ناخواسته و تنظیم عناصر مورد نیاز آب وجود دارد، که معمولاً پس از انجام آزمایشات لازم بروی آب مورد استفاده این دستگاه انتخاب و ساخته می شود.
 • دستگاه های بادکن
  ماشین آلات ساخت بطری یا اصطلاحاً بادکن بطری یا پت در دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ارائه می شوند و معمولاً با توجه به نوع قالبی که در درون دستگاه تعبیه می شود قابلیت ساخت انواع بطری بزرگ و کوچک در اشکال مختلف را دارد.
 • دستگاه های شستشو
  به منظور شستشوی بطری قبل از پر کردن با توجه به ظرفیت مورد نیاز خط تولید دو مدل بطری شوی نیمه اتوماتیک که عملکردی مستقل دارد و بطری شوی اتوماتیک که متصل به دستگاه پرکن می باشد ارائه می شود.
 • دستگاه های پر کن
  دستگاه های پرکن در دو مدل منو بلوک و تری بلوک ارائه می شود این دستگاه ها مجهز به سیستم CIP جهت شستشو و ضد عفونی مسیر انتقال مایع درون دستگاه می باشند
 • دستگاه های لیبل زن
  برای پوشش لیبل روی بطری با توجه به لیبل های مورد استفاده که معمولاً به دو دسته کلی حرارتی و پشت چسب دار تقسیم بندی می شوند دو مدل دستگاه لیبل شرینک و دستگاه لیبل چسبان مورد استفاده می باشد
 • دستگاه های تاریخ زن
  به طور معمول جهت درج تاریخ و مشخصات تولید بروی بطری آب معدنی تنها دستگاه جت پرینتر پیشنهاد می شود
 • دستگاه های شرینک پک
  جهت شرینک کردن بطری دو مدل دستگاه شرینک شوتردار و شرینک اتوماتیک با ردیف کن بطری ارائه می شود که جهت بسته بندی 6 عدد و 9 عدد و 12 عدد و 24 عددی بطری ها مناسب می باشند
 • مخازن ذخیره
  مخازن ذخیره خط تولید آب معدنی در ظرفیت های مختلف و از جنس تمام استیل ساخته می شود
 • نوارهای نقاله
  نوارهای نقاله (زمینی و هوایی) نقش بسیار مهمی در اتوماسیون و روند انتقال بطری در طول مسیر خط تولید دارند، بهتر است جهت افزایش راندمان تولید و کاهش خطاهای نیروی انسانی بعد از تایید نهایی سالن مورد استفاده و جانمایی دستگاه نوار های مورد نیاز ساخته شوند

خط تولید آبمعدنی و آشامیدنی

لطفاً سفارشات، نظرات و سوالاتتان را از طریق فرم ذیل مطرح بفرمایید

  Subscribe  
Notify of